Ettevõte
Paf (ettevõtte ID 0280695-6) on uuenduslik juhtiv mängundusalaste kogemustega firma. Pafi mängundusteenused on olulisel määral muutunud, võrreldes varasema pikaajalise ainult partnerlussuhetes tegutsemisega. Pafil on nüüd kaks võrdselt olulist strateegiat. Lisaks partnerlussuhetele (muu hulgas paljude tuntud laevandusettevõtetega) on mängundus suunatud ka otse lõppkasutajale uute jaotuskanalite kaudu – internet ja mobiiltelefonid.

Õppetund, mille Paf on aastate jooksul selgeks saanud – ja millele viimasel aastal täiendavat tuge ja tunnustust leidnud – on see, et mängivad kliendid on rahul nii mänguautomaatidega laevadel kui ka internetis tingimusel, et mäng on huvitav, usaldusväärne ja helde.

Paf kasutab rahvusvahelisi mängundusreegleid ja matemaatilist väljamakseprotsenti kuni 98%.

Mis puutub heldusesse, siis saab Paf uhkusega välja tuua, et soodne mängundus on tõhus viis võita ja säilitada kliente, kes jäävad truuks Pafi kaubamärgile.

Paf on helde mitmel viisil, mitte ainult väljamakseprotsendiga seoses. Mängundusklubi Club Paf korraldab internetiklientidele enamikul juhtudel tasuta huvitavaid võistlusi ja pakkumisi ahvatlevate auhindadega. Mängundusest saadavat tulu kasutatakse ühishüvede, kultuuri, spordi ja sotsiaalse sektori edendamiseks.

Paf Group
Paf Group on jaotatud nii, et emaettevõte Paf juhatab mängundustegevusi autonoomsetel Ahvenamaa saartel, Ahvenamaa ja Soome laevadel ja internetis. Rahvusvahelisi äritegevusi juhatavad emaettevõttele täielikult kuuluv tütarettevõte Paf Consulting Ab ja selle rahvusvaheline tütarettevõte ning sidusettevõtted.

Mängundusalane liider merel
Ahvenamaa mängundusettevõte Paf on üks juhtivaid mängundusettevõtteid Läänemerel tegutsevatel reisijatega praamidel ja kruiisilaevadel. Pafil on ka pikaajaline kogemus mängundustegevusega rahvusvahelistes vetes.

Skandinaavia helde mängundusettevõte
Paf alustas internetimängundusse investeerimist aastal 1996, aga mängundus arenes hüppeliselt kihlvedude kasutuselevõtuga detsembris 1999. Alates sellest ajast on internetimängundus laienenud olulisel määral nii mängivate klientide kui ka käibe, kuid iseäranis tulude poolest. Siseturg asub Skandinaavias ja ühiseks nimetajaks on Läänemeri. Meie eesmärk on kohandada mängundust klientidele veelgi, arendada uusi interaktiivseid mänge ja ristata traditsioonilised mängud Ahvenamaal ja merel digitaalse mängumaailmaga.

Vastutustundlik mängude pakkuja
Üks Pafi eesmärkidest on pakkuda külalistele meeldivat mängunduskeskkonda kontrollitud ja turvalisel kujul. Hasartmängusõltuvus on probleem, mille vastu aktiivselt võitleme, kuna see võib kahjuks mõnele mureks osutuda.

Paf koolitab igal aastal oma töötajaid, kohalikke tervishoiutöötajaid ja äripartnereid hasartmängusõltuvuse olemuse ja käsitlemise viiside osas.

Paf koostab brošüüre hasartmängudega seotud probleemide kohta, mis on saadaval mänguasutustes, erinevates väljaannetes ja internetis. Paf pakub oma internetiklientidele pidevalt teavet erinevate tehnoloogiliste lahenduste kohta isiklike mängunduspiirangute seadmiseks ja mängunduskontode külmutamiseks.

Töötajate arendamine on prioriteet
Üks Pafi eesmärkidest on pakkuda loovat ja dünaamilist töökeskkonda, kus kõik töötajad töötamist naudivad ja lõbusaks peavad. See on nägemus, millesse Paf usub ja mille poole pürgib klientide kasu ja meelehea nimel.

Pafile on edu oluline tegur töötajate pädevus ja vastutustunne. Pafi juhtkond on teadlik ka hea tervise juures personali olulisusest ja toetab treenimise, vormis püsimise ja huvitegevuste mitmekesisust eesmärgiga kaasata võimalikult paljusid inimesi. Pafi edu tõestus on madal haiguspuhkuste võtmine ja väga vähene tööjõu liikuvus.